Wiedźmin Wiki
381 Postów

Filtruj posty Resetuj

Kategorie

Sortuj według

  • Wszystkie
  • Obserwowane
• 13 godz.

Pomocy

Powie mi ktoś jak i gdzie Dobyć dobry miecz bo jestem na misji z zabiciem wojownika dziekigo gonu a mam normalny początkowy miecz i jest trochę ciężko bo próbuje go zabić 10 raz xd
1 2
• 4 d.

Wiedźmin 3

Hejka, mam problem i to taki mały. Otóż kiedy gram Wiedźmina 3 na PS4 jako Ciri to kiedy wyjmuje swój miecz to jest dziwnie bo miecz jest położony w pozycji miecza stalowego , a ma rękę na miejsca srebnego . Wygląda jakby powietrze wyjmowało miecz, a później dziwnie znalazł się w rękach Ciri. To tylko jest na cutscenkach. I mam jeszcze jeden mały problem i to też z Ciri. Podczas ratowania Barona i zabójstwa Bazyliszka to gdy Ciri atakuje mu w szyję nie ma widoki krwi na szyi stwora . Za pierwszym razem była i teraz jej nie ma. A na PC jest


0 0
• 5 d.

Książkowe wydania Wiedźmina. Proszę o pomoc.

Dobry wieczór wszystkim.

Może moje pytanie jest bezsensowne, ale wolę upewnić się.

Dzisiaj skończyłem Wieżę Jaskółki i przeglądając z ciekawości wszystkie dostępne wydania książek zauważyłem, że niektóre z nich różnią się ilością stron. Na przykład wspomniana Wieża Jaskółki w wydaniu od CD Projekt Red posiada 428 stron, a inna od SuperNOWY 488.

I tu mam pytanie do osób, które przeczytały uważnie wszystkie książki. Na czym dokładnie polega ta różnica? Czy chodzi po prostu o rozmiar użytej czcionki? A może wydanie od REDów jest w jakimś stopniu uszczuplone?

Dziękuję za poświęcony czas i życzę wszystkiego dobrego na szlaku! :)

0 3
• 1/17/2019

doradzi ktoś?

witam,

mam problem, jestem strasznie sfrustrowana. Leciałam z fabułą i po którejś misji wskoczyło mi zadanie: Ostatnie Życzenie, nie wiedziałam, że to zadanie jest od któregoś lvl, miałam wtedy chyba 9lvl no i jak się możecie domyślić, na takim poziomie gry ukończenie tej misji było nie możliwe. Przy walce z dżinem padałam na 4-5 hitów. Nie wiedziałam jak to zrobić więc wczytałam grę - pojawiłam się na morzu na statku z Yennefer (przed walką z dżinem na górze). Popłynełam na ląd i szłam dalej z fabułą. Teraz się dowiedziałam, że ta misja była kluczowa, aby Getalt mógł wieść życie u boku Yen (jestem po misji z bitwą z dzikim gonem). Oczywiście jak będzie misja ze związaniem się z Triss, odrzucę ją, bo zdecydowanie wolę Yennefer. Skoro pokonanie dżina było niemożliwe, dlaczego gra automatycznie zleciła mi to zadanie? Czy da się coś zrobić, żeby Geralt nie był samotny, lecz był z Yen? Jeśli ktoś wie, proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczna!

0 11
• 1/9/2019

Podanie o odbanie

W sumie jak patrzę na tytuł, to nie ma sensu, ale miał się rymować, więc zostawię.


Zwracam się z prośbą do administracji o zdjęcie ze mnie wyroku ciążącego na moim discordowym koncie oraz wyjaśnienie powodu, dla którego zablokowaliście mnie na tak długi czas.


0 4
• 1/1/2019

Zgłoszenie na mode

Dajcie mode to zamiast raz na dwa miesiące będę edytował raz na dwa tygodnie. Oslo smoka by się edytnęło a bloczek ;//

0 18
• 1/1/2019
0 5
• 12/31/2018
6 1
• 12/31/2018

W jakiej kolejności czytać sagę ?

Chodzi mi o te główne, nie opowiadania.
0 2
• 12/26/2018

Szkoły wiedźmińskie

Jakie są szkoły wiedzmińskie, cechy?
2 5
• 12/16/2018

Falka a Riannon

Witam. Jeżeli ktoś pojmuje wydarzenia które miały miejsce przed czasami ówczesnymi sagi, to proszę mi powiedzieć, jak to możliwe, że Falka podczas rebelii pochwyciła Riannon, skoro są między nimi 4 pokolenia różnicy? Proszę o sensowną odpowiedź. Na dole jest wygrzebana genealogia, żeby zwizualizować.

Post image
1 6
• 12/13/2018

Wiedźmin vs Wiedźmin 2 Zabójcy Królów

Który wiedźmin jest wg was lepszy ? Proszę o dłuższe odpowiedzi. Cały czas się waham.
Oceńcie w skali 1/10
1 4
• 12/6/2018

Kill me please

Czemu po ostatniej aktualizacji zniknęły mi wszystkie zrobione zlecenia, zadania oraz znowu mam 1 lvl? przeszłam prawie połowę gry i nagle takie dup aktualizacje i wszystko poszło sie... 😪😪
1 2
• 12/1/2018

Quiz o wiedźminie

Potrzebna mi Wasza pomoc. Otóż potrzebuję osób, które wykonałyby mój quiz o wiedźminie. Jest to moje zadanie na informatykę i potrzebuję do niego wyników. Pomożecie?


--> LINK <--

Jak dobrze znasz "Wiedźmina"?
Jak dobrze znasz "Wiedźmina"? Google Docs
1 2
• 11/30/2018

Ruch w dyskusji

Witam
Chciałbym coś zaproponować administracji.
Wszyscy chyba widzą że na wiedźmin Wikia jest coraz mniejszy Ruch.
Mało się tu dzieje.
Może by zrobić coś aby te Ruch powstał
I tu pojawia się ta propozycja
Może co tydzień
W jakiś konkretny dzień ( np. Co piątek)
Administracja wstawiła by jakiś post
W którym może być zagadnienie
I ludność wiedźmin Wikia pogadalaby o tym
Byłbym wdzięczny za odpowiedź i zdanie innych na ten temat
3 7
• 11/20/2018

Zadania

Zauważyłem dzisiaj, że zakładka ,,Zadania" w Wiedźminie 3 jest pusta
2 4
• 11/15/2018

Akt II - Podejrzany Declan Leuvaarden

Witam, mam pytanie - czy udało wam się zdobyć wszystkie poszlaki na kupca dzięki którym można by było go osądzić.

Ja poszukałem:

1. Wypuszczenie Magistra - info od Raymonda

2. Przekupywanie strażników - info od jego najemników

3. Należy do tajnej organizacji - info z zakrwawionego listu

4. Intrygi, bogactwo - info od Zoltana "ten kupiec sra złotem"


Moim celem jest osądzenie Leuvaardena jako winnego. Możliwe, że jest to bug najnowszej wersji (tej z GOG'a). Nie interesuje mnie dowód niewinności :)

0 2
• 11/14/2018

Prawo niespodzianki

Chciał bym poruszyć temat małej ilości treści o prawie niespodzianki.
0 1
• 11/12/2018

Va fail Hanse!

Kochana społeczności,

Przepraszam, że tak gwałtownie, ale musiałem się zwinąć. Problem z pogodzeniem pracy i marnowaniem czasu na discordzie. Do tego kilka innych rzeczy.

No ale! Pewnie odwlekałbym tę decyzję jeszcze kilka dni, jednakże w związku z powrotem Yrbeth, Rutta i Rudego do Loży, nie miałoby to znaczenia. Z resztą, kogo ja oszukuję, ten mój mode nie miał znaczenia i nic nie wnosił :D

Nie wykluczam powrotu, pewnie już się zastanawiacie ile wytrzymam, co? :D W sumie na pewno wrócę, na Wasze nieszczęście :P

Tymczasem bawcie się dobrze, nie popsujcie rynsztoku pod moją nieobecność, pamiętajcie co pokazuje kompas polityczny i pamiętajcie: Gdy nadejdzie czas Białego Zimna, nie jedzcie żółtego śniegu!


Post image
0 2
• 11/12/2018

Zgłoszenie na mode treści

Drogie użytkowniczki i użytkownicy,


otóż ja, sam Rudeusz Kosmateusz alias DeRudySoulStorm aka Rudy wiem, żem wielkie pustki poczynił w społeczności Wiki tej po rezygnacji mec. Idąc za głosem serca (oraz wszechwiedzących botów z naszego cudownego serwera http://scr.hu/1qal/r3lxn ) składam tutaj swe zgłoszenie, aby zostało rozpatrzone przez miłosiernie nam panującego trzynastego biurokratę Wiedźmin Wiki - WujkaNerevara. Nie posiadam żadnego doświadczenia (metryczka fandomowa kłamie), nie umiem pisać artów (Yrbi mym świadkiem), nie znam się na technikaliach (Duckey mym świadkiem), zatem myślę, że będę idealnym kandydatem na to stanowisko.

SHUt your play! Scr
1 2