O nas Administracja Oś czasu Kronika Wiedźmin Wiki na Facebooku Wiedźmin Wiki na Twitterze Książki Ostatnie życzenie Miecz przeznaczenia Krew elfów Czas pogardy Chrzest ognia Wieża jaskółki Pani Jeziora Sezon burz Gry Wiedźmin Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Wiedźmin 3: Dziki Gon Wiedźmin 3: Serca z Kamienia Wiedźmin 3: Krew i Wino Komiksy Droga bez powrotu Mniejsze zło Ostatnie życzenie Granica możliwości Zdrada Wiedźmin. Tom I Wiedźmin. Tom II Filmy Film Wiedzmin Serial Wiedźmin Serial The Witcher Pomoc Regulamin Poradnik edycyjny Polityka grafik Przewodnik układu Najpotrzebniejsze strony Nieużywane pliki Potrzebne pliki Nieskategoryzowane pliki Nieskategoryzowane kategorie Nieskategoryzowane szablony Podwójne przekierowania Zerwane przekierowania Lista przekierowań Gwint Wiki Vatt'ghern PBF Wiedźmin Fanon Wiki MCH - Wiedźmin Wiki The Elder Scrolls Wiki Gothicpedia Śródziemie Wiki Złoczyńcy Wiki Gra o Tron Wiki Jak Wytresować Smoka Wiki
Ten post jest zablokowany.

Zmiany


Na mocy tajnego spisku postanowień administracji ogłasza się, co następuje:

1. Ze względu na kłótnie w komentarzach, zostają one wyłączone do odwołania. Członków administracji jest zbyt mało, żeby je sprzątać.

2. Zostaną usunięte galerie fanartów i dodawanie ich jest surowo zabroniony. Fanart można dodać w infoboksie w artykule o postaci, która nie wystąpiła w grach CD Projekt RED. W innym przypadku zostaną usunięte, a użytkownik dodający napomniany.

3. Z artykułów zostaną usunięte cytaty z książek A. Sapkowskiego i zastąpione opisami postaci miejsc czy wydarzeń. Decyzji społeczności pozostawiam to czy przenieść je do podstron, czy zlikwidować całkowicie.

To tyle na dziś i życzę dobrej nocy.

(edytowane przez administrację)
3 41
  • Zagłosuj
  • Odpowiedz
0

Czy jak rozumiem uważacie, że komentarze szkodzą dla Wiki o Wiedźminie i na razie nie planujecie zmienić zdania w tej kwestii?

0

Pod jakim artykułem? Już ich nie zobaczysz, gównoburze zostały usunięte.

Fajnie, że osoby, które nie chcą pozbycia się komentarzy tak jakby... same nic nie komentowały. W każdym razie ostatnimi czasy. W ciągu kilku ostatnich miesięcy...

Krętacz napisał(a):
Fajnie, że osoby, które nie chcą pozbycia się komentarzy tak jakby... same nic nie komentowały. W każdym razie ostatnimi czasy. W ciągu kilku ostatnich miesięcy...


Ja tam czasem komętuje. Nie często ale jednak. Poza tym kometarze są przydatne jeśli masz jakieś zastrzeżenia do artykułu czy coś takiego.

1

Czemu wy mówicie tak jakby, bo ja wiem, CAŁKOWICIE ZABRANIANO wypowiadania się na temat artykułów. Dyskusje. Też. Istnieją.

Akuumo napisał(a):
Czemu wy mówicie tak jakby, bo ja wiem, CAŁKOWICIE ZABRANIANO wypowiadania się na temat artykułów. Dyskusje. Też. Istnieją.


No bo ciutkę tak jest. Na dyskusje wielu użytkownikom nie chce się zaglądać. Komętarze pozwalają szybko się wypowiedzieć bez zbednego szukania odpowiedneij dyskusji.

Dyskusje tak samo, jak komentarze są wyświetlane pod każdym artykułem. Nikt nie musi zaglądać na dyskusję czy komentarze. Dyskusję zawsze możesz rozpocząć nową, ewentualnie włączyć się do uczestnictwa w starej. Najczęściej dyskusje wymagają odrobinę więcej niż jedno zdanie, jak to zazwyczaj bywało w komentarzach. Dzięki temu, że trzeba napisać więcej, dyskusje są bardziej merytoryczne i za pomocą tego można rozszerzyć dużo bardziej dyskutowany temat.

0

Potomek1997 napisał(a): Na dyskusje wielu użytkownikom nie chce się zaglądać. Komętarze pozwalają szybko się wypowiedzieć bez zbednego szukania odpowiedneij dyskusji.

Ich problem <xD

Gdyby nie Sapkowski Wiedźmin nigdy by nie powstał a wy wynosicie na ołtarze tylko gry(które są co prawda świetne, ale nie mogą się równać z książkami) i dodatkowo chcecie usunąć cytaty? Świat schodzi na psy a ludzie razem z nim...Ale ktoś już wieszczyl że nadchodzi czas pogardy.

Nikt nie chce wynosić na ołtarze gier, a co do cytatów, to zostaną one przeniesione do podstron.