O nasAdministracjaOś czasuKronikaFacebookTwitterKsiążkiOstatnie życzenieMiecz przeznaczeniaKrew elfówCzas pogardyChrzest ogniaWieża jaskółkiPani JezioraSezon burzGryWiedźminWiedźmin 2: Zabójcy KrólówWiedźmin 3: Dziki GonWiedźmin 3: Serca z KamieniaWiedźmin 3: Krew i WinoKomiksyDroga bez powrotuMniejsze złoOstatnie życzenieGranica możliwościZdradaWiedźmin. Tom IWiedźmin. Tom IIFilmyFilm WiedzminSerial WiedźminSerial The WitcherPomocRegulaminPoradnik edycyjnyPolityka grafikPrzewodnik układuNajpotrzebniejsze stronyNieużywane plikiPotrzebne plikiNieskategoryzowane plikiNieskategoryzowane kategorieNieskategoryzowane szablonyPodwójne przekierowaniaZerwane przekierowaniaLista przekierowańGwint WikiVatt'ghern PBFWiedźmin Fanon WikiMCH - Wiedźmin WikiThe Elder Scrolls WikiGothicpediaŚródziemie WikiZłoczyńcy WikiGra o Tron WikiJak Wytresować Smoka Wiki
Wiedźmin Wiki
247 Postów
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Wszyscy użytkownicy
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
+1
Ten post jest zablokowany.

Nowy wygląd

Witajcie,

w wielkim skrócie: tutaj znajduje się propozycja nowego wyglądu. Pod postem zgłaszajcie swoje uwagi i opinie. Jeśli aprobujecie nowy wygląd, dajcie okejkę temu postowi.

Miłego wieczoru

(edytowane przez administrację)
2 9
  • Zagłosuj
  • Odpowiedz
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
+1
0

Nie.

No szanujmy się, bez tej czerwieni chociaż :(

0

Tamtejszy wygląd strony głównej jak najbardziej na tak, niestety co do reszty nie jestem do końca przekonany :z

0

Powiem tak, projekt ładny, ale nie do porównania z obecną główną, byłby to krok w tył.

EDIT: Napisałem coś bardzo głupiego, linki są czerwone, bo nie ma stron, a nie dlatego, że są tak stylowane.

0

Panel; świetny; na tak.

Tło: do zmiany; rozcięty Geralt, po obu stronach panelu, wygląda tragicznie.

0

Obecny wygląd jest nowy i kozacki. Nie widzę sensu zmiany na inny. :/

Jako że projekt jest zmieniany, przez co nie ma możliwości sprawdzenia dokładnie ostatecznej formy strony. Zachęcam do podawania propozycji, które waszym zdaniem powinny znaleźć się w projekcie.

0

Co do motywu, to jest ładniusi, ale jeżeli jest potrzeba zmiany to osobiście nie wyobrażam sobie możliwości jasnego motywu, ani czegoś innego niż zieleń/żółć jako drugi kolor.

A główna jest ładna, ale myślę, że przyciemnienie obrazów w tle boxów by pomogło, a jeżeli mówimy o zupełnie odmiennym projekcie, to główna Witcher Wiki jest ładna.

0

mnie się podoba stary wygląd

jest taki mroczny 

0

Duży plus za tło i że wygląda tak... jasniej, ale... całkowicie biały panel nie wygląda dobrze.