FANDOMAbner de Navarette – arystokrata, licytator w domu aukcyjnym braci Borsodych. Nosił czarny, aksamitny kaftan i złotą, brokatową kamizelę. Miał szlachetne rysy twarzy, postawę i maniery. Za rozrzutność i rozpustę został wydziedziczony i wykluczony z rodu. Tylko dzięki pracy u Borsodych nie został żebrakiem.

Dane z książek Sapkowskiego

Abner de Navarette, jak zwykle, prezentował się wspaniale w czarnym aksamitnym kaftanie i złotej brokatowej kamizeli. Szlachetnych rysów i fizjonomii mogli mu pozazdrościć książęta, a postawy i manier arystokraci. Tajemnicą poliszynela było, iż Abner de Navarette faktycznie był arystokratą, wykluczonym z rodu i wydziedziczonym za pijaństwo, utracjuszostwo i rozpustę. Gdyby nie rodzina Borsodych, Abner de Navarette parałby się żebractwem. Ale Borsodym potrzebny był licytator o aparycji arystokraty. A żaden z kandydatów nie mógł pod względem aparycji równać się z Abnerem de Navarette.
Sezon burz

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.