Fandom

Wiedźmińska Wiki

Abner de Navarette

3745stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Abner de Navarette – arystokrata, licytator w domu aukcyjnym braci Borsodych. Nosił czarny, aksamitny kaftan i złotą, brokatową kamizelę. Miał szlachetne rysy twarzy, postawę i maniery. Za rozrzutność i rozpustę został wydziedziczony i wykluczony z rodu. Tylko dzięki pracy u Borsodych nie został żebrakiem.

Dane z książek SapkowskiegoEdytuj

Abner de Navarette, jak zwykle, prezentował się wspaniale w czarnym aksamitnym kaftanie i złotej brokatowej kamizeli. Szlachetnych rysów i fizjonomii mogli mu pozazdrościć książęta, a postawy i manier arystokraci. Tajemnicą poliszynela było, iż Abner de Navarette faktycznie był arystokratą, wykluczonym z rodu i wydziedziczonym za pijaństwo, utracjuszostwo i rozpustę. Gdyby nie rodzina Borsodych, Abner de Navarette parałby się żebractwem. Ale Borsodym potrzebny był licytator o aparycji arystokraty. A żaden z kandydatów nie mógł pod względem aparycji równać się z Abnerem de Navarette.
Sezon burz

Więcej w Fandom

Losowa wiki