FANDOM


Adan'aenye - miecz stalowy występujący wyłącznie w przygodzie "I klątwa, i miłość, i zdrada" do gry komputerowej "Wiedźmin".

Historia Edytuj

Geralt startuje z nim już na początku przygody, lecz niestety jego zastosowanie nie jest zbyt szerokie z powodu niewielkiej liczby walk z ludźmi, chociaż jest to najlepszy miecz stalowy, jaki Geralt może nosic w trakcie rozgrywki nie licząc dostępnych w późniejszych etapach gry mieczy z meteorytowej stali. Klinga miecza Adan'aenye jest bardzo długa i lśni błękitnym światłem (w pierwotnych wersjach przygody istniał problem w związku z nadmiernie wydzielanym blaskiem); posiada własny model, ikonkę w interfejsie oraz w ekwipunku. Zadawanie ciosów tym mieczem dodaje dziesięcioprocentową premię do obrażeń oraz tyleżprocentową szansę na efekty krytyczne w postaci bólu, krwawienia i precyzyjnego trafienia.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki