FANDOM


Asse - członek Szczurów, barczysty syn kowala, młody, na jego twarzy ledwie widoczny jest jasny zarost. Ubrany w czarną skórzaną kurtkę nitowaną srebrem. Tropiąc nilfgaardzkich dezerterów, którzy zabili mu rodzinę, znalazł wycieńczoną, porzuconą przez łowców ludzi Mistle i uratował jej życie. Jak reszta Szczurów (z wyjątkiem Falki) ginie z rąk Bonharta w osadzie Zazdrość.

Dane z książek Sapkowskiego Edytuj

- Co więc mamy z nią uczynić? - powiedział młodzieńczym basem ten barczysty, dźgając kijem płonące głownie w ognisku.
Czas pogardy

(...) Asse, syn wiejskiego kowala, tropiący Nilfgaardczyków od trzech dni, oszalały z chęci zemsty za to, co maruderzy zrobili z jego ojcem, matką i siostrami, a na co on musiał patrzeć ukryty w konopiach.
Czas pogardy

Stojący obok szeptali nadal, dyskretnie wskazując kolejnych Szczurów jadących stępa przez wieś. Tuzik słuchał, bo musiał. Znał plotki i gadki nie gorzej niż inni, bez trudu domyślał się, że ten ze zmierzwionymi, sięgającymi ramion włosami koloru słomy, gryzący jabłko, to Kayleigh, że ten barczysty to Asse, a ten w haftowanym półkożuszku to Reef.
Chrzest ognia


Członkowie Szczurów Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki