Fandom

Wiedźmińska Wiki

Asse

3742strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Rats asse by justanor-d8hq7bg.jpg

Asse, JustAnor

Asse
- członek Szczurów, barczysty syn kowala, młody, na jego twarzy ledwie widoczny jest jasny zarost. Ubrany w czarną skórzaną kurtkę nitowaną srebrem. Tropiąc nilfgaardzkich dezerterów, którzy zabili mu rodzinę, znalazł wycieńczoną, porzuconą przez łowców ludzi Mistle i uratował jej życie. Jak reszta Szczurów (z wyjątkiem Falki) ginie z rąk Bonharta w osadzie Zazdrość.

Dane z książek Sapkowskiego Edytuj

- Co więc mamy z nią uczynić? - powiedział młodzieńczym basem ten barczysty, dźgając kijem płonące głownie w ognisku.
Czas pogardy

(...) Asse, syn wiejskiego kowala, tropiący Nilfgaardczyków od trzech dni, oszalały z chęci zemsty za to, co maruderzy zrobili z jego ojcem, matką i siostrami, a na co on musiał patrzeć ukryty w konopiach.
Czas pogardy

Stojący obok szeptali nadal, dyskretnie wskazując kolejnych Szczurów jadących stępa przez wieś. Tuzik słuchał, bo musiał. Znał plotki i gadki nie gorzej niż inni, bez trudu domyślał się, że ten ze zmierzwionymi, sięgającymi ramion włosami koloru słomy, gryzący jabłko, to Kayleigh, że ten barczysty to Asse, a ten w haftowanym półkożuszku to Reef.
Chrzest ognia


Członkowie Szczurów Edytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki