FANDOMBarmanka – postać z gry komputerowej Wiedźmin, kobieta wynajmująca i prowadząca ukrytą szulernię w Wyzimie Handlowej.

W odróżnieniu od hazardzistów i wykidajłów spędza całą dobę w swoim lokalu. Sprzedaje klientom wyszynk. Jest rozczarowana "konspiracją" szulerni, gdy widzi nieznanego jej Geralta z Rivii. Próba dialogu z nią kończy się negatywnie, gdy wiedźmin wspomina o organizacji Salamandra (barmanka odpowiada "Precz z mojego lokalu, natychmiast" oraz "Wynocha!"), przez co chwilowo nie chce nawiązywać interakcji z bohaterem (trzeba wyjść i wejść do lokalu, żeby znów z nią porozmawiać lub pohandlować z nią).

Handluje następującymi rzeczami: Redański lager, Cintryjskie faro, Udko kurczaka, Soddeński trójniak, Chleb z kurczakiem, Chleb z szynką i Żołnierski bimber.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.