Fandom

Wiedźmińska Wiki

Bracia więksi

3733strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Bracia więksi - w grze komputerowej Wiedźmin zmutowani rycerze Zakonu Płonącej Róży. Potężni i nieustraszeni. W walce mieczem podatni na Styl Silny Stalowy.

Dane z bestiariusza Edytuj

  • Występowanie: mutanci, którzy powstali w wyniku eksperymentów z wiedźmińskimi recepturami i eliksirami; nadludzie, idealni wojownicy, wiernie służą Zakonowi Płonącej Róży, tworząc odziały szturmowe.
  • Odporności: nie czują strachu ani bólu; są odporni na zauroczenie, w tym Znak Aksji; nie można ich rozbroić; niewrażliwi na powalenie i ogłuszenie.
  • Podatności: można ich zranić bronią stalową.
  • Taktyka: są powolni, ale świetnie opancerzeni i silni; sprawnie posługują się bronią; ich cios może ogłuszyć.
  • Alchemia: mutagen i przysadka mózgowa.
  • Opis dodatkowy: Z wielką dumą i pełną odpowiedzialnością muszę stwierdzić, że eksperyment zakończył się sukcesem. Wyhodowana przez nas rasa nadludzi spełnia wszelkie oczekiwania z nawiązką i zadowoli Jakuba z Aldersbergu. Połączenie inteligencji, wytrzymałości i brutalnej siły, poskromionej tylko przez lojalność wobec Płonącej Róży, jest przyszłością świata.

Więcej w Fandom

Losowa wiki