FANDOM


Potion Black Blood

Eliksir Czarna Krew — potwory spożywające krew wiedźmina, który wypił ten eliksir, giną. Magowie współpracujący z wiedźminami w dawnych czasach opracowali recepturę tego eliksiru specjalnie na potrzeby walki z potworami, które wysysają krew lub wnętrzności z jeszcze żywych ofiar. To istoty najczęściej spotykane na cmentarzach i w kryptach. Wiedźmini stosują Czarną Krew niechętnie, ponieważ eliksir działa tylko wówczas, gdy potwór zacznie się pożywiać. Wchłania wtedy przetworzoną krew wiedźmina, która okazuje się dla niego zabójcza.

Działanie: potwory spożywające krew wiedźmina, który wypił ten eliksir, giną.

Prawdopodobne działanie fizyczne: Krew potwora, która zmiesza się z trucizną (czarną krwią), znacznie zwiększa swoją objętość i temperaturę. Żyły pękają i wampir wykrwawia się wewnątrz, jak i na zewnątrz ciała, co sprawia mu ogromny ból i paraliżuje go.

Przygotowanie Baza Czas działania Toksyczność
Substances Vitriol Substances Vitriol Substances Vitriol Substances Rebis Substances AetherCzarną Krew uzyskuje się poprzez mieszanie składników, które zawierają w sumie trzy dawki vitriolu, jedną dawkę rebisu i jedną dawkę aetheru. bardzo dobrej jakości długi wysoka

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki