FANDOM


David Afternsborough – połykacz ogni z Novigradu. Został wynajęty na ślub Aldony i Jawnuta przez rodziców dziewczyny, którzy chcieli pokazać, że nie są tak biedni, jak uważa rodzina chłopaka. W trakcie wesela artystę zaczął gonić Diaboł, pies pana młodego, więc mężczyzna uciekł do lasu. W biegu zgubił swoją szczęśliwą błazeńską czapeczkę, którą zakładał do każdego występu. Odszukanie Davida i zaprowadzenie go z powrotem na zabawę jest jedną z atrakcji, w których duch Witolda chce wziąć udział.

Odnaleziony artysta okazuje się zupełnie pijany. Witold może to wykorzystać i wyciągnąć z niego informacje na temat sztuki połykania płomieni. Cały sekret tkwi w wysmarowaniu ust specjalną substancją, która sprawia, że człowiek jest niewrażliwy na działanie ognia.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.