Fandom

Wiedźmińska Wiki

Eliksir Czarna Krew

3733strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze3 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Eliksir Czarna Krew

Eliksir Czarna Krew — potwory spożywające krew wiedźmina, który wypił ten eliksir, giną. Magowie współpracujący z wiedźminami w dawnych czasach opracowali recepturę tego eliksiru specjalnie na potrzeby walki z potworami, które wysysają krew lub wnętrzności z jeszcze żywych ofiar. To istoty najczęściej spotykane na cmentarzach i w kryptach. Wiedźmini stosują Czarną Krew niechętnie, ponieważ eliksir działa tylko wówczas, gdy potwór zacznie się pożywiać. Wchłania wtedy przetworzoną krew wiedźmina, która okazuje się dla niego zabójcza.

Działanie: potwory spożywające krew wiedźmina, który wypił ten eliksir, giną.

Prawdopodobne działanie fizyczne: Krew potwora, która zmiesza się z trucizną (czarną krwią), znacznie zwiększa swoją objętość i temperaturę. Żyły pękają i wampir wykrwawia się wewnątrz, jak i na zewnątrz ciała, co sprawia mu ogromny ból i paraliżuje go.

Przygotowanie Baza Czas działania Toksyczność
Substances Vitriol.png Substances Vitriol.png Substances Vitriol.png Substances Rebis.png Substances Aether.pngCzarną Krew uzyskuje się poprzez mieszanie składników, które zawierają w sumie trzy dawki vitriolu, jedną dawkę rebisu i jedną dawkę aetheru. bardzo dobrej jakości długi wysoka

Więcej w Fandom

Losowa wiki