FANDOM


Fercart z Cidarisczarodziej, członek Rady Czarodziejów. On i Yennefer są najmłodszymi z członków Rady. Jest związany z Foltestem z Temerii, zasiada w Radzie Królewskiej razem z Triss Merigold i Keirą Metz. Jest weteranem ze Wzgórza Sodden. Został aresztowany za zdradę i zabity na Thanedd w 1267.

Dane z książek Sapkowskiego

Dlatego jestem w radzie Foltesta z Temerii, zasiadam tam razem z Fercartem i Keirą Metz.
Krew elfów

- (...) Chodzi mi o najmłodszych stażem członków rady. O Fercarta i Yennefer. Fercart, o ile wiem, jest związany z Foltestem z Temerii (...).
Krew elfów

Zwróć raczej uwagę na tych trzech, którzy idą z tyłu, to są członkowie Rady. Fercart z Cidaris, Radcliffe z Oxenfurtu i Carduin z Lan Exeter.
Czas pogardy

To Vilgefortz wspomagany przez Terranovę i Fercarta, ma rządzić prowincjami, które powstaną w miejscu podbitych królestw (...)
Czas pogardy

Masakra... wśród nich zabity Fercart, wśród nas zabity Drithelm, zabity Radcliffe, zabici Marquard, Rejean i Bianca d'Este...
Czas pogardy

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.