Fandom

Wiedźmińska Wiki

Folan

3828stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Folan jest przyjacielem Hjalmara Krzywogębego i jego towarzyszem wyprawy przeciwko lodowemu gigantowi.

Niestety po tym jak grupa Hjalmara się rozbiła, Folan został schwytany przez trzy trolle, które postanowiły ugotować go żywcem na obiad. Geralt może go odszukać i spróbować uratować. Jeśli Geralt postanowi użyć siły, to po zabiciu trolli nie zdąży uratować go, bo ten się ugotuje na śmierć. Jeśli Geralt postanowi wykiwać trolle, to one uwolnią go.

Jeśli Geralt go uratował, ten z wdzięczności postanawia mu pomóc poszukać Hjalmara, będzie wspierał wiedźmina za pomocą swego łuku. Po znalezieniu go, informują go, że nikt więcej nie przeżył. Hjalmar jest poruszony, ale dalej zamierza zabić lodowego giganta. Folan wspiera go wraz z Geraltem i opcjonalnie Vigim Pomyleńcem w walce przeciwko poszukiwanemu potworowi. Wszyscy ocaleni wracają do Kear Trolde. Folan też może pomóc w Kaer Morhen w walce przeciw Dzikiemu Gonowi.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej w Fandom

Losowa wiki