Fandom

Wiedźmińska Wiki

Harmon aep Groenekan

3737stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Harmon aep Groenekan - generał-lejtnant II Armii Konnej, nilfgaardzki oficer. Brał udział w III Wojnie Północnej. Stacjonował wraz z oddziałem na terenie Velen.

Geralt spotkał go podczas pierwszej wizyty u Krwawego Barona. Generał rozmawiał ze Stengerem, żądając tego, aby dostawy były realizowane co tydzień. Z tonu jego wypowiedzi można było wnioskować, że nie darzył barona sympatią.

Ponownie można go było spotkać w trakcie wykonywania misji "Mistrz płatnerstwa". Oficer zlecił kowalom z kasztelu Wrońce wykonanie zbroi odpornej na pociski przebijające. Gdy Yoana wyznała, że sama zrobiła drugą zbroję, był oburzony jej zachowaniem i przyznał, że nigdy nie zrozumie kultury, w której podwładni mogą sprzeciwiać się przełożonym. Jednakże godził się na przeprowadzenie testu. Po przekonaniu się, że prawdziwym mistrzem płatnerstwa jest Yoana odebrał Fergusowi kuźnię i przekazał ją kobiecie wraz z przywilejem wykonywania zleceń od armii.

Więcej w Fandom

Losowa wiki