FANDOM


Places Catacombs entrance
Places Catacombs
Places Catacombs entrance scoiatael
Places Catacombs entrance order
Places Catacombs entrance neutral

Katakumby są (co nie jest zaskoczeniem) umieszczone pod Starym Dworzyszczem. Sarkofagi oraz rozrzucone ludzkie szczątki nadal leżą wszędzie, tak jak i szytnaćce. Czas się tutaj nie zatrzymał, a skały i gruz odcięły niektóre korytarze. Niestety niektórzy umarli nie pozostali na swoich miejscach, więc upiory, wampiry i trupojady chętnie witają każdego, kto postawi stopę na ich terenie.

Lecz nawet to nie zniechęciło Salamandry do przywłaszczenia sobie tego terenu oraz puszczenia mutantów, wyników ich eksperymentów genetycznych w laboraotium, wolno.

Zależnie od ścieżki, którą Geralt wybrał, wejdzie do katakumb z pomocą Yaevinna, Zygfryda lub Triss oraz w zależności od wyboru wejście ów będzie w różnych miejscach (mapa poniżej). Istnieją również strategiczne zamknięte drzwi lub zawaolne miejsca, które zmuszą wiedźmina do podjęcia unikalnej ścieżki z jego początkowego miejsca do celu - laboratorium.

Zadania

Zioła

Mapy

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.