FANDOM


Szeregowy Kleiner- żołnierz Redani. Stacjonuje w Oxenfurcie.

Charakter: Edytuj

W przeciwieństwie do starszego szeregowego Vaclava jest spokojnym szeregowym, który luźno trzyma się zasad i ma poczucie humoru.

Historia: Edytuj

Kleiner jest szeregowym w redańskiej armii. Poznajemy go jak razem ze starszym szeregowym Vaclavem strzeże Domu Aukcyjnego Borsodych. W czasie rozmowy z wiedźminem pozwala sobie na żartowanie z Vaclava.

W momencie gdy Geralt zostaje wpuszczony do Domy Aukcyjnego Vaclav wysyła go na obchód wokół przybytku. Później już go nie spotykamy.

Stosunek do: Edytuj

  • Vaclava- szeregowy wyraźnie nie darzy swojego "przełożonego" szacunkiem. Wykonuje jego rozkazy, ale pozwala sobie na żarty i uwagi pod jego adresem.
  • Geralta- szeregowy wyraźnie jest milej nastawiony do wiedźmina niż Vaclav. Być może gdyby nie obecność starszego szeregowego, to by wpuścił.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki