FANDOM


Kluivert – sprzedawca fisstechu, występujący w dodatku Wiedźmin 3: Serca z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Przed akcją dodatku

Współpracował z bandytami, którzy zajęli opuszczoną wieś Łukowiec i wytwarzali tam fisstech. Był przyjacielem Adeli. Jego działalność przeszkadzała planom Upadłych Rycerzy, którzy chcieli zdobyć monopol na handel narkotykiem. Z rozkazu Ulricha, bandyci z Łukowca zostali zabici, a aparatura i składniki zabrane. Kluivert próbował uciec, lecz został zauważony. Zginął trafiony bełtem w plecy.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia

Geralta, po wyjściu z domu Olgierda w ramach zadania „Dobre złego początki...”, zaczepi Adela, która zaproponuje mu dowiedzenie się, co się stało z jej przyjacielem. Podejrzewa, że został zamordowany, gdyż nie stawił się na spotkanie z nią. Jeżeli wiedźmin podejmie się tej misji, dowie się, że Kluviert został zabity przez Upadłych Rycerzy, byłych rycerzy Zakonu Płonącej Róży.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.