FANDOM


Places Salamandra hideout guards
Places Salamandra hideout sewers

Uwaga! Ta sekcja zawiera szczegóły fabuły lub zakończenia utworu.

Kryjówka Salamandry znajduje się w starej krypcie w kanałach. Była różnie nazywana: pracownia/fabryka fisstechu, główna linia produkcyjna itd. Należała ona do Salamandry .

To miejsce ma to do siebie, iż pomimo umiejscowienia jej w kanałach to przed bramą stoi dwóch dryblasów broniących przejścia do kryjówki. Wymagają oni podania prawidłowego hasła. Jeżeli hasło jest nieprawidłowe, strażnicy atakują.

Baza ta jest kierowana przez Gellerta Bleinheim , szefa narkotykowego światka w Wyzimie. Zatrudnia on sporą grupę alchemików by Ci dla niego produkowali fisstech dzień i noc.

Co jakiś czas Gellert kontaktuje się ze swoim bratem Rolandem w celu otrzymania nowej dostawy ziół potrzebnych do produkcji narkotyk.

Sama kryjówka to wielka krypta, "zamieszkana" przez Salamandre - sporo tu laboratoriów, sal z manekinami, obozowiska oraz komnaty sypialne w tym główna sala.

Zadania

Mapy

Tutaj koniec znacznych szczegółów fabuły.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.