Fandom

Wiedźmińska Wiki

Kryjówka Salamandry (Kanały)

3902strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Kryjówka Salamandry
narkotyków pracownia

Uwaga! Ta sekcja zawiera szczegóły fabuły lub zakończenia utworu.

Kryjówka Salamandry znajduje się w starej krypcie w kanałach. Była różnie nazywana: pracownia/fabryka fisstechu, główna linia produkcyjna itd. Należała ona do Salamandry .

To miejsce ma to do siebie, iż pomimo umiejscowienia jej w kanałach to przed bramą stoi dwóch dryblasów broniących przejścia do kryjówki. Wymagają oni podania prawidłowego hasła. Jeżeli hasło jest nieprawidłowe, strażnicy atakują.

Baza ta jest kierowana przez Gellerta Bleinheim , szefa narkotykowego światka w Wyzimie. Zatrudnia on sporą grupę alchemików by Ci dla niego produkowali fisstech dzień i noc.

Co jakiś czas Gellert kontaktuje się ze swoim bratem Rolandem w celu otrzymania nowej dostawy ziół potrzebnych do produkcji narkotyk.

Sama kryjówka to wielka krypta, "zamieszkana" przez Salamandre - sporo tu laboratoriów, sal z manekinami, obozowiska oraz komnaty sypialne w tym główna sala.

Zadania Edytuj

Mapy Edytuj

Tutaj koniec znacznych szczegółów fabuły.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki