Fandom

Wiedźmińska Wiki

Kwatermistrz Zakonu

3738stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Kwatermistrz Zakonnu

Kwatermistrz Zakonu Płonącej Róży – postać pojawiająca się wyłącznie w grze Wiedźmin, anonimowy zaopatrzeniowiec Zakonu.

W akcie II i III za dnia stacjonuje w warsztacie na świeżym powietrzu razem z płatnerzem Zakonu niedalego Klasztoru tej organizacji. Charakteryzuje się życzliwością i chęcią nawiązywania kontaktów z innymi. Aby z nim handlować, trzeba pozostawać w dobrych stosunkach z Zakonem (np. wykonywanie zadań "Rozpoznanie bojem" i "Złoto dla zuchwałych" po stronie Zakonu). Po wykonaniu zadania "Złoto dla zuchwałych" nie będzie już żadnej możliwości kupowania u niego lub sprzedawania mu przedmiotów.

W akcie V jego rola zależy od decyzji podjętej przez gracza:

  • jeżeli wiedźmin opowiedział się po stronie Zakonu, spotka go w Starej Wyzimie i będzie mógł ponownie z nim handlować.
  • jeżeli Geralt wybrał neutralność lub Scoia'tael, kwatermistrz stanie się jednym z wrogów wiedźmina, usiłujących go zabić w trakcie walk w Starej Wyzimie.

Handluje m.in. jedzeniem, napojami, prochem do petard, ostrzałkami do miecza i broniami (przeważnie krótkimi).

Głosu użyczył mu Zbigniew Konopka.

Więcej w Fandom

Losowa wiki