Fandom

Wiedźmińska Wiki

Laufes

3737stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Wiedźmiński najemnik i jeden z głównych bohaterów "Bukaj Ksum Początek" i "Bukaj Ksum Nemezis". Towarzysz Aspra.

"Bukaj Ksum Początek": Edytuj

Laufes razem z Asperem zostali zatrudnieni przez Bukaj Ksuma, jako ochroniarze w trakcie jego prac i wypraw. Po tym jak pierwszy plan Bukaja mający na celu dostanie się w łaski Foltesta się nie powiódł Laufes opowiedział mu legendę o 5 elementach: Magii, Bitów, Imaginacji, Alchemii i Techniki.

Bukaj dzięki swoim zdolnościom sprawił że legenda stała się prawdą i wysłał Laufesa i Aspera na poszukiwanie Elementu Magii a sam się udał by znaleźć Element Imaginacji.

Po znalezieniu i zdobyciu Elementu Magii Laufes I Asper wyruszają do Odmętów by odnaleźć Bukaja

"Bukaj Ksum Nemezis": Edytuj

Laufesi i Asper zostają porwani przez członków Zakonu Kapustynów do swojej twierdzy. Tam poznają plany Wielkiego Mistrza Zakonu Kapustynów.

Po ucieczce z Zamku Kapustynów w której pomogli im Vadia i Asper Bogusłavski docierają oni do Odmetów a dalej do Wyzimy.

Laufes bierze udział w ostatecznej bitwie gdzie ginie, ale dzięki temu że Bukaj Ksum zdobył element techniki cała historia została usunięta i wszystko wróciło do normy.

Więcej w Fandom

Losowa wiki