Fandom

Wiedźmińska Wiki

List Berengara

3897stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

List Berengara

"Kartka wypełniona jest nerwowym, nieregularnym pismem."

Contents Edytuj

Scrolls generic icon letter.png List Berengara

Zawsze myślałem, że zdolności porozumiewania się z ludźmi pozbawili mnie wiedźmini. Teraz wiem, że to nieprawda. Niezależnie od tego, jakie są przyczyny mojej ułomności, nie potrafię rozmawiać z innymi osobami. Dlatego wlaśnie pisze ten list. Na papierze łatwiej przyznać się do błędów. A zatem przyznaję się - jestem tchórzem, lękam się bólu, kalectwa i śmierci. Odczuwałem strach w Kaer Morhen, walcząc z potworami, bałem się też Magistra i Azara Javeda... W szczególności Javeda. To on kieruje projektem naukowym Salamandry, tworzy śmiertelnie niebezpieczne istoty, korzystając z czarnej magii i mutagenów. Jest poteznym magiem, ale jeśli mój plan się powiedzie, będzie martwym potężnym magiem, a tajemnice wiedźmińskie pozostaną bezpieczne. Mimo wszystko cieszę się, że nasze drogi w końcu się skrzyżowały. Ruszam do Wyzimy.

Berengar

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki