FANDOM


List Berengara

"Kartka wypełniona jest nerwowym, nieregularnym pismem."

Contents Edytuj

Scrolls generic icon letter.png List Berengara

Zawsze myślałem, że zdolności porozumiewania się z ludźmi pozbawili mnie wiedźmini. Teraz wiem, że to nieprawda. Niezależnie od tego, jakie są przyczyny mojej ułomności, nie potrafię rozmawiać z innymi osobami. Dlatego wlaśnie pisze ten list. Na papierze łatwiej przyznać się do błędów. A zatem przyznaję się - jestem tchórzem, lękam się bólu, kalectwa i śmierci. Odczuwałem strach w Kaer Morhen, walcząc z potworami, bałem się też Magistra i Azara Javeda... W szczególności Javeda. To on kieruje projektem naukowym Salamandry, tworzy śmiertelnie niebezpieczne istoty, korzystając z czarnej magii i mutagenów. Jest poteznym magiem, ale jeśli mój plan się powiedzie, będzie martwym potężnym magiem, a tajemnice wiedźmińskie pozostaną bezpieczne. Mimo wszystko cieszę się, że nasze drogi w końcu się skrzyżowały. Ruszam do Wyzimy.

Berengar

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki