FANDOMLoth Półelf – dowódca jednej z hanz zbójeckich w Toussaint w dodatku Wiedźmin 3: Krew i Wino. Jego kryjówka mieści się wewnątrz jaskini w okolicach wsi Lisie Doły.

Cieszy się dużą popularnością wśród grasantów, wielu z nich chce dołączyć do jego hanzy. Z tego powodu Loth musi przeprowadzać selekcję ochotników. Za szkolenie nowych odpowiada jeden z podwładnych Półelfa, Carlo, który stacjonuje w obozie na południe od Rysiej Skały.

Loth planował kiedyś najechać na wykopaliska w Lisich Dołach i rozpocząć tam wydobycie elfickich urn w celach handlowych.

Z listów gończych rozwieszonych w Beauclair można dowiedzieć się, że prokurator przy Trybunale Książęcym w myśl art. 161 K.P. oferuje nagrodę za doprowadzenie Lotha przed Trybunał lub dostarczenie dowodu jego śmierci. Nagrodę tą Geralt może odebrać od Rafaela de Surmann, książęcego kamerariusa.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.