FANDOM


Miejsce Mocy – skupisko magicznej mocy które pozwala czarodziejom, czarodziejkom i wiedźminom pobierać energię magiczną, zwaną przez magów intersekcjami. Jest odpowiednikiem intersekcji powietrza.

Opis Edytuj

W grze komputerowej "Wiedźmin" miejsca mocy objawiały się pod postacią niebieskich, ledwie niekiedy widzialnych promieni lewitujących w jednym miejscu. Są one rozlokowane w różnych miejscach w lokacjach od rozdziału I do V (nie występują w prologu i epilogu) wyłącznie na otwartych terenach (np. próżno ich szukac w Wyzimie Klasztornej lub Wyzimie Handlowej czy innym mieście, ale na manowcach Podgrodzia lub wioski Odmęty lub w lesie na bagnach można je znaleźc). Korzystanie z miejsc mocy zapewnia Geraltowi odprawienie wielu magicznych rytuałów.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki