Fandom

Wiedźmińska Wiki

Miejsce Mocy

3733strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Miejsce Mocy - skupisko magicznej mocy które pozwala czarodziejom, czarodziejkom i wiedźminom pobierać energię magiczną, zwaną przez magów intersekcjami. Jest odpowiednikiem intersekcji powietrza.

Opis Edytuj

W grze komputerowej "Wiedźmin" miejsca mocy objawiały się pod postacią niebieskich, ledwie niekiedy widzialnych promieni lewitujących w jednym miejscu. Są one rozlokowane w różnych miejscach w lokacjach od rozdziału I do V (nie występują w prologu i epilogu) wyłącznie na otwartych terenach (np. próżno ich szukac w Wyzimie Klasztornej lub Wyzimie Handlowej czy innym mieście, ale na manowcach Podgrodzia lub wioski Odmęty lub w lesie na bagnach można je znaleźc). Korzystanie z miejsc mocy zapewnia Geraltowi odprawienie wielu magicznych rytuałów.

Więcej w Fandom

Losowa wiki