FANDOMModolf – syn Hemdalla i Heulyn, legendarny założyciel klanu Drummond. Otrzymał od ojca w przydziale wyspę Undvik. W przeciwieństwo to braci nie był ani szczególnie mądry, ani wybitnie waleczny i nie miał żadnego wyjątkowego daru. Miał pretensje do Hemdalla, że tylko on nie dostał żadnej wspaniałej cechy. Ojciec zapewnił go, że to nieprawda – Modolf ma szczególny dar, ale ukryty i ujawni się on w odpowiednim czasie. Chcąc odkryć go jak najszybciej, syn pakował się w różne kłopoty i liczył, że pomoże to odnaleźć jego wyjątkową umiejętność. Hemdall rozgniewał się, widząc takie zachowanie i ukrył dar jeszcze głębiej, tak, aby Modolf nigdy go nie odnalazł. Mimo to heros dalej próbował. Przeżył wiele lat wspaniałych przygód jako awanturnik, ale nigdy nie odkrył swojej szczególnej cechy. Wierząc w legendę, członkowie klanu Drummond po dziś dzień próbują odnaleźć ukryty klanowy dar od Hemdalla.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki