FANDOM


T w3 Dark Valley

Mroczna Dolina – tajemniczy świat, który Geralt odwiedza podczas podróży do Tir ná Lia, podczas zadania Przez czas i przestrzeń i musi dotrzeć do kolejnego przejścia.

Opis Edytuj

Krajobraz w tym świecie jest tak dziwny, że nie sposób go porównać do żadnego miejsca na ziemi. Do nieba wznoszą się wysokie skały, przypominające obeliski. Na nizinach rosną czerwone rośliny, wydzielające trujące opary, które trzeba zręcznie omijać. Wiedźmin może tam usłyszeć dochodzące z daleka, gromkie wycie jakiegoś ogromnego stwora. Na ziemi leżą kości, czaszki innych ogromnych stworzeń, które zamieszkiwały tę dolinę. W tym świecie znajduje się Miejsce Mocy, z którego Geralt może skorzystać. W tym świecie prawdopodobnie też bywały elfy Aen Elle, bo Biały Wilk widzi ruiny elfickiej budowli. Stamtąd Geralt przez portal, udaje się do Podwodnego świata.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki