FANDOM


Noah – redański żołnierz należący do drużyny Verna. Gdy w kanałach pod Oxenfurtem zadomowił się potwór, wraz z całą drużyną otrzymał rozkaz zejścia tam i zebrania próbki jadu oraz, jeśli to możliwe, pozbycia się monstrum. W trakcie starcia z utopcami Franz został ranny w nogę. Noah został z nim z tyłu, aby osłaniać, gdy Shani będzie opatrywała. Przeszkodziło im przybycie Królewicza-Ropucha. Noah próbował ratować medyczkę, lecz potwór z łatwością go pokonał. Mimo przeprowadzonej reanimacji, żołnierza nie udało się ocalić. Zginął od ran zadanych przez Królewicza-Ropucha tydzień przed otrzymaniem przepustki.

Geralt może spotkać Noah w Oxenfurcie, jeśli uda się tam przed przyjęciem zlecenia na Królewicza-Ropucha od Olgierda. Żołnierz stoi przy zamkniętym zejściu do kanałów i chwali się towarzyszowi, że za tydzień wychodzi na przepustkę.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.