Fandom

Wiedźmińska Wiki

Nobilites

3737stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

People Azar full.png

Nobilites - główny antagonista przygody "Prawo do tronu", przyrodni brat króla Foltesta.

Był synem Medella i nieznanej z imienia królowej, wraz z którą został wygnany z Temerii. Dzięki opanowaniu arkanów nekromancji zyskał wielką potęgę jako przywoływacz hord upiorów i przywódca sekty nekromantów. Wykorzystał swoją pozycję do próby przejęcia tronu temerskiego. Prawdopodobnie on zlecił Mihelowi zabicie Geralta. Na jego trop wpadają Triss Merigold i Geralt, goniąc jednego z jego uczniów. Spotykają go w mrocznej siedzibie po długich bataliach z usłużnymi mu widmami - wówczas Nobilites opowiada im swoją historię, pragnąc przekabacic wiedzmina na swoją stronę, po czym teleportuje parę przed jaskinię na Podgrodziu, gdzie czeka na nich Foltest z eskortą żołnierzy. Jeżeli gracz wesprze Nobilitesa, wówczas wywiąże się walka z królem i wojakami, jednak wystarczy jedynie zabic Foltesta, żeby przygoda zakończyła się objęciem władzy przez Nobilitesa. W przeciwnym wypadku stanie się odwrotnie - to Nobilites zginie, a po przywróceniu spokoju Foltest zachowa koronę. Wybór zależy od decyzji gracza.

Więcej w Fandom

Losowa wiki