FANDOMOłtarz Vodianoi jest to podstawowe miejsce, w kórym ceglarze komunikują się z istotami, które wyznawają jako bóstwo, uwielbiają je i nazwywają Wodnymi Panami. Ołtarze zlokalizowane są w południowo-zachodniej części wioski (w domu Vaski) i w zachodniej częsci dołów z gliną na bagnach.

Zadania

Notatki

  • Ołtarz nie jest miejscem do przechowywania przedmiotów! Można w nim jedynie zostawić ofiarę dla Wodnych Panów - Vodyanoi. Cokolwiek zostawisz w tym miejscu, natychmiast zniknie i w najlepszym wypadku zostanie zastąpione przez losowy składnik alchemiczny.

Ciekawostki

  • Według Vaski, Wodni Panowie akceptują tylko ofiary z przedmiotów nie związanych ze światem "suchym". Wyjątkiem są produkty natury jak np. zioła i minerały (również fisstech). Znakiem, że ofiara została przyjęta, jest pojawienie się po północy w kapliczce innych przedmiotów.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.