FANDOMOgrodnik – weteran wojny z Nilfgaardem, podczas której był częścią korpusu Kotów, najemników. Po przejściu na emeryturę zajął się opieką nad roślinami rosnącymi przy Szpitalu Lebiody w Wyzimie Klasztornej.

Wiedźmin

Zwiedził pół świata pod dowództwem Słodkiej Trzpiotki. Był nawet w Zerrikanii, gdzie zdobył rozległą wiedzę o owadach i innych stworzeniach tego egzotycznego państwa. W zamian za podarowane pożywienie może podzielić się swoimi doświadczeniami, co skutkuje wpisem w Glosariuszu, przydatnym przy wykonywaniu zadania Anatomia Zbrodni (nie jest wtedy wymagane nabycie książki pt. Zerrikańskie owady i inne plugastwa). Jest również początkującym graczem w kościanego pokera o niebywałym szczęściu, które pozwala mu wygrywać nawet pozornie przegrane już starcia.

Towary

Zadania

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.