FANDOM


Places Haunted house

Są dwa „Nawiedzone Domy” (podczas wchodzenia do nich zobaczymy napis Opuszczony dom) w Wyzimie Klasztornej: dom związany z zadaniami Niezwykłe wino, zlecanym przez Konrada, i Szczur, zlecanym przez Colemana, oraz dom, o którym mówi opryszek z dzielnicy biedoty. Pierwszy dom (oznaczony na mapie jako Dobrze zaopatrzona piwniczka) znajduje się przy Ulicy Portowej prowadzącej do bramy na groblę, na zachód od domu detektywa Raymonda, niedaleko od wejścia do kanałów. Podczas wypełniania zadania Szczur, Geralta przywitają na parterze domu dwa niezbyt przyjazne upiory. Na dole, niezależnie od tego, czy wiedźmin zejdzie od razu, czy powróci w związku z zadaniem od Konrada, opadną go graveiry.

Places Ghost story house

Drugi dom (oznaczony na mapie jako Nawiedzony dom)znajduje się w dzielnicy biedoty, na zachód od domu herszta Baraniny, na północ od zamtuza Chętne Uda. Geralta czeka tam rozprawa ze „zwykłymi" rzezimieszkami. Ma również możliwość uratowania przetrzymywanej w tym domu półelfki.

Zadania

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.