FANDOM


Trophy Ozzrel

Ozzrel - imię nadane alghulowi z krypty na Podgrodziu.

Pojawia się wyłącznie w akcie I w grze Wiedźmin. Informacji o nim udziela Wielki Łowczy Królewski. Jest jedynym alghulem spotykanym w akcie I. Zadaje dosyć wysokie obrażenia i umie powalić wiedźmina, jego samego można jednak ogłuszyć Aardem i dobić. Po zdobyciu jego głowy rozpoczyna się zadanie "Król krypty". Dostarczenie głowy alghula Wielkiemu Łowczemu sprawia, że bohater otrzymuje nagrodę 200 orenów.

Żeby dostać się do Ozzrela, trzeba wykonać najpierw zadanie "Pogrzebane wspomnienia", po którym koledzy Mikula ze straży miejskiej zburzą ścianę w krypcie zasłaniającą przejście do dalszych komnat w krypcie (i zostaną zabici przez trupojady). Pomieszczenie, w którym znajduje się Ozzrel, jest zakryte kamienną ścianą. Można ją jednak rozwalić Aardem.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki