Fandom

Wiedźmińska Wiki

Rozdział IV

3742strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Akt Czwarty Rozdział czwarty – piąty etap w grze komputerowej Wiedźmin.

Geralt może wreszcie odpocząć po trudnych wyborach, jednak jego spokój nie trwa wiecznie, gdyż znajduje się teraz w wiosce Odmęty nad Jeziorem Wyzimskim, gdzie trwają przygotowania do ślubu Aliny i Juliana. Wiedźmin zostaje wplątany również w bezpośredni konflikt Scoia'tael z Zakonem Płonącej Róży.

NPC występujący w rozdziale Edytuj

Zadania: Edytuj

Główne Edytuj

Poboczne Edytuj

Z poprzedniego rozdziału Edytuj

Zlecenia Edytuj

Trofea Edytuj

Miejsca: Edytuj

Brzeg Edytuj

Wioska Odmęty Edytuj

Wioska

Poza miejscowością

Pola Edytuj

Wyspa Rybitw Edytuj

Śmierci: Edytuj

Konsekwencje podjętych decyzji: Edytuj

Uratowanie Abigail: Jeżeli Geralt w akcie 1 uratował Abigail, ta wystąpi w akcie 4 i pomoże wiedźminowi uspokoić umarłą Alinę. Wtedy siostry się pogodzą.

Nie uratowanie Abigail: Jeżeli wiedźmin nie uratował Abigail, ona umrze i nie pojawi się w akcie 4 natomiast na jej miejscu będzie stara guślarka, która po pierwszej nieudanej próbie pogodzenia Aliny ze śmiercią odejdzie i nie pomoże Geraltowi dalej. Adam niemogący pogodzić się ze śmiercią ukochanej popełnia samobójstwo i jako duch udaje się z Aliną.

Ciekawostki: Edytuj

  • Jeżeli Geralt w akcie 1 uratuje Abigail ta w akcie 4 wspomni, że zajęła miejsce guślarki która umarła zeszłej zimy, natomiast jeżeli Abigail jest martwa, guślarce nic nie jest.

Więcej w Fandom

Losowa wiki