Fandom

Wiedźmińska Wiki

Rozdział IV

3860stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Akt Czwarty Rozdział czwarty – piąty etap w grze komputerowej Wiedźmin.

Geralt może wreszcie odpocząć po trudnych wyborach, jednak jego spokój nie trwa wiecznie, gdyż znajduje się teraz w wiosce Odmęty nad Jeziorem Wyzimskim, gdzie trwają przygotowania do ślubu Aliny i Juliana. Wiedźmin zostaje wplątany również w bezpośredni konflikt Scoia'tael z Zakonem Płonącej Róży.

NPC występujący w rozdziale Edytuj

Zadania: Edytuj

Główne Edytuj

Poboczne Edytuj

Z poprzedniego rozdziału Edytuj

Zlecenia Edytuj

Trofea Edytuj

Miejsca: Edytuj

Brzeg Edytuj

Wioska Odmęty Edytuj

Wioska

Poza miejscowością

Pola Edytuj

Wyspa Rybitw Edytuj

Śmierci: Edytuj

Konsekwencje podjętych decyzji: Edytuj

Uratowanie Abigail: Jeżeli Geralt w akcie 1 uratował Abigail, ta wystąpi w akcie 4 i pomoże wiedźminowi uspokoić umarłą Alinę. Wtedy siostry się pogodzą.

Nie uratowanie Abigail: Jeżeli wiedźmin nie uratował Abigail, ona umrze i nie pojawi się w akcie 4 natomiast na jej miejscu będzie stara guślarka, która po pierwszej nieudanej próbie pogodzenia Aliny ze śmiercią odejdzie i nie pomoże Geraltowi dalej. Adam niemogący pogodzić się ze śmiercią ukochanej popełnia samobójstwo i jako duch udaje się z Aliną.

Ciekawostki: Edytuj

  • Jeżeli Geralt w akcie 1 uratuje Abigail ta w akcie 4 wspomni, że zajęła miejsce guślarki która umarła zeszłej zimy, natomiast jeżeli Abigail jest martwa, guślarce nic nie jest.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki