FANDOM


2395921

Bomb Samum

Samum - Petarda, ogłusza istoty które znalazły się w zasięgu działania petardy. Zerrikańscy czarownicy potrafią stworzyć miksturę, w której więżą gorący wiatr pustyni wywołujący burze piaskowe. Kto zerwie pieczęć, ten wyzwoli wicher, który ogłusza i oszałamia.

Działanie: po detonacji „Samum” ogłusza istoty, które znalazły się w zasięgu działania petardy, o ile nie są odporne na ogłuszenie.

Przygotowanie Bazą
Substances Aether Substances Vermilion Substances Rebis Substances Rebispetardę tworzy się poprzez mieszanie składników, które zawierają w sumie po jednej dawce aetheru i vermilionu oraz dwie dawki rebisu. proch bardzo dobrej jakości

CiekawostkiEdytuj

  • Samum (z arab. samma = 'truć'), chamsin, hamsin – gwałtowny, suchy i gorący południowy wiatr wiejący na pustyniach Afryki Północnej i Półwyspu Arabskiego oraz w ich sąsiedztwie.
  • Imię Samum nosił jeden z królów Larsy, starożytnego miasta-państwa w południowej Mezopotamii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki