FANDOM


Scars of Betrayal (w języku polskim - Szramy zdrady) - niedoszły dodatek do gry komputerowej "Wiedźmin", realizowany przez Ossian Studios (firmę doświadczoną wykonaniem modyfikacji do gry "Neverwinter Nights 2" o nazwie "Wrota Zachodu"), które przyjęło zlecenie od firmy CD Projekt.

O tym rozszerzeniu nie zachowało się do dzisiaj wiele informacji: fabuła miała być wielowątkowa, nawiązująca do zbioru opowiadań "Ostatnie życzenie" autorstwa Andrzeja Sapkowskiego i umiejscowiona w naznaczonej wieloma problemami górskiej wiosce, gdzie decyzje gracza mogły wpływać na losy postronnych osób. Projekt został prawdopodbnie wstrzymany z powodu kłopotów finansowych CD Projekt. Do dzisiaj nie udostępniono informacji o stopniu zaawansowania prac nad dodatkiem, nie mówiąc już o pozostałych materiałach.

Bibliografia Edytuj

  • Radosiewska, Polegli wiedźmini, "CD-Action", nr 08/2011 (194), s. 93.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki