Fandom

Wiedźmińska Wiki

Scars of Betrayal

3742strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Scars of Betrayal (w języku polskim - Szramy zdrady) - niedoszły dodatek do gry komputerowej "Wiedźmin", realizowany przez Ossian Studios (firmę doświadczoną wykonaniem modyfikacji do gry "Neverwinter Nights 2" o nazwie "Wrota Zachodu"), które przyjęło zlecenie od firmy CD Projekt.

O tym rozszerzeniu nie zachowało się do dzisiaj wiele informacji: fabuła miała być wielowątkowa, nawiązująca do zbioru opowiadań "Ostatnie życzenie" autorstwa Andrzeja Sapkowskiego i umiejscowiona w naznaczonej wieloma problemami górskiej wiosce, gdzie decyzje gracza mogły wpływać na losy postronnych osób. Projekt został prawdopodbnie wstrzymany z powodu kłopotów finansowych CD Projekt. Do dzisiaj nie udostępniono informacji o stopniu zaawansowania prac nad dodatkiem, nie mówiąc już o pozostałych materiałach.

Bibliografia Edytuj

  • Radosiewska, Polegli wiedźmini, "CD-Action", nr 08/2011 (194), s. 93.

Więcej w Fandom

Losowa wiki