FANDOM


Carlo Varese znany jako Tasak jest jednym z czterech bossów Novigradzkiego półświatka. Jest on krasnoludem więc jego pozycja daje nadzieje jego kumotrom na dobre życie w Novigradzie. Zresztą cała jego banda składa się z krzepkich, krasnoludzkich chłopaków. Widać ich, gdy przechadzają się po mieście bądź pośrednio uczestniczą w różnych zadaniach.

Sam Tasak jest jak każdy krasnolud potężnie zbudowany. Irokez na głowie i wytatuowane ciało to jego znaki rozpoznawcze. Z charakteru jest bardzo nerwowy i impulsywny, nie spędza czasu na chłodnych kalkulacjach tylko od razu przechodzi do "zdecydowanego" działania tj. siłowego. Na początku nie ufa Geraltowi, jednakowoż po nalocie ludzi Juniora na łaźnię, proponuje wiedźminowi znalezienie Skurwiela swoimi metodami.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki