FANDOM


Toublanc Michelet - jeden z czwórki braci Micheletów, wynajętych przez Rience'a do zabicia wiedźmina Geralta. Jako jedyny wśród bandy zawodowych morderców, potrafił gadać o interesach, czytać i pisać, gdyż uczęszczał do szkółki świątynnej. Morderca od czternastego roku życia. Zginął w walce z Geraltem, dobity przez Filippę Eilhart, ciosem sztyletu w głowę.

Pozostali bracia, tworzący zespół:

Dane z książek Sapkowskiego Edytuj

Toublanc Michelet jeszcze raz przeciągnął bruskiem po ostrzu miecza, sprawiając wrażenie, że wykonywana czynność pochłania go bez reszty.
Krew elfów

Toublanc spojrzał na braci nieruchomo i sztywno siedzących na ławie. Rizzi, Flavius i Lodovico milczeli jak zwykle. W zespole, jaki tworzyli, oni zabijali, od gadania był Toublanc. Bo tylko Toublanc uczęszczał do szkółki świątynnej. Zabijał równie wprawnie jak bracia, ale nadto umiał czytać i pisać. I gadać.
Krew elfów

Toublanc Michelet, zawodowy morderca od czternastego roku życia, nawet drgnieniem powieki nie zdradził zaskoczenia.
Krew elfów

Czarodziejka cofnęła się o krok. Nadal trzymała w dłoni sztylet, który przed momentem tkwił w czaszce Toublanca Micheleta.
Krew elfów

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki