Fandom

Wiedźmińska Wiki

Toublanc Michelet

3733strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Toublanc Michelet - jeden z czwórki braci Micheletów, wynajętych przez Rience'a do zabicia wiedźmina Geralta. Jako jedyny wśród bandy zawodowych morderców, potrafił gadać o interesach, czytać i pisać, gdyż uczęszczał do szkółki świątynnej. Morderca od czternastego roku życia. Zginął w walce z Geraltem, dobity przez Filippę Eilhart, ciosem sztyletu w głowę.

Pozostali bracia, tworzący zespół:

Dane z książek Sapkowskiego Edytuj

Toublanc Michelet jeszcze raz przeciągnął bruskiem po ostrzu miecza, sprawiając wrażenie, że wykonywana czynność pochłania go bez reszty.
Krew elfów

Toublanc spojrzał na braci nieruchomo i sztywno siedzących na ławie. Rizzi, Flavius i Lodovico milczeli jak zwykle. W zespole, jaki tworzyli, oni zabijali, od gadania był Toublanc. Bo tylko Toublanc uczęszczał do szkółki świątynnej. Zabijał równie wprawnie jak bracia, ale nadto umiał czytać i pisać. I gadać.
Krew elfów

Toublanc Michelet, zawodowy morderca od czternastego roku życia, nawet drgnieniem powieki nie zdradził zaskoczenia.
Krew elfów

Czarodziejka cofnęła się o krok. Nadal trzymała w dłoni sztylet, który przed momentem tkwił w czaszce Toublanca Micheleta.
Krew elfów

Więcej w Fandom

Losowa wiki