FANDOM


Trent – najemnik należący do wolnej kompanii Shevlova. Jako jedyny z kompanii wiedział, że Geralt jest wiedźminem, ponieważ był kiedyś świadkiem jak wykonywał zlecenie dla grododzierżcy w Mariborze i zapamiętał go po białych włosach. Przeżył atak Sorela i jego podwładnych. Uciekając trafił razem z Frygą i Ligenzą na tą samą stację pocztową co Geralt. Zaatakowali wiedźmina lecz szybko zostali przez niego rozbrojeni. Gdy na stacji pojawił się Kovacs, Addario Bach uratował najemnikowi życie, przedstawiając go jako swojego sługę. Po zajściu wraz z kompanami poszedł swoją drogą.

Dane z książek SapkowskiegoEdytuj

– A jam – powiedział nagle jeden z jeźdźców – widział jego już kiedyś. To wiedźmin.
– (...) Gadaj, Trent. Gdzieś ty go widział i przy jakiej okazji?
– W Mariborze to było. U tamtejszego grododzierżcy, któren tego tu do zabicia jakiejś stwory najmował. Nie pomnę, jakiej. Ale jegom zapamiętał, po tych włosach białych.

Sezon burz

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki