FANDOM


  • Cześć.

    Dopiero teraz przechodzę trylogię wiedźmina. A właściwie przeszedłem, kończę 3 część. Byłem bardziej po stronie ludzi, w 1 części nie dałem okraść banku, w 2 poszedłem z Vernonem, teraz chciałbym grać bardziej pronieludzko. Wspierać elfy. Ale nie chcę mi się ponownie przechodzić 1 części, jak dla mnie jest najgorsza z trylogii, te zadania poboczne typu zbierz 10 języków utopców, po prostu mi się nie chce. Dlatego pytam, czy ma ktoś zapis do zaimportowania do 2 części, gdzie pomogliśmy obrabować bank i na końcu stanęliśmy po stronie nieludzi w ich "wojnie" z zakonem. NIE pozostaliśmy neutralni. Oraz jeszcze jedno, nie ruchaliśmy kogo popadnie, staraliśmy się pozostać wierny Yennefer, na końcu NIE obiecaliśmy Triss, że razem wychowamy Alvina, a Geralt zostanie rolnikiem. Zapomniałbym, oczywiście zdobyliśmy księżycowe ostrze i Mahakamski Shill oraz Zbroję Kruka. Ma ktoś coś takiego?

      Wczytuję edytor...
    • Użytkownik Fandomu
        Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.