FANDOM


 • Czy mógłby ktoś zacytować fragment książki lub podać inne źródło na którego podstawie można wysnuć wniosek iż Król Olch był Wiedzącym?

    Wczytuję edytor...
  • Auberon był ojcem Lary Dorren.

     Wczytuję edytor...
  • Tak, rzeczywiście.Ale czy nie uważasz że to nie jest wystarczający dowód?

     Wczytuję edytor...
  • Myślę, że Auberon, król Ludu Olch, musiał być jakąś żywą legendą, kimś niesamowitym, żeby mieć taki tytuł. Sam związek z Shiadhal był wielkim wyróżnieniem i myślę, że elfy nie dopuściłyby do legendarnej Shiadhal kogokolwiek, kto nie jest co najmniej tak niezwykły jak ona (chodziło może nie tylko o geny, ale także o sam związek - przecież królowie nie wydawali swoich córek za chłopa ze wsi). Poza tym, jako król miał duże pole do działania i był mega stary, więc miał wiele czasu, żeby stać się Wiedzącym (poza mocą Wiedzący musiał mieć rozległą wiedzę).
   Nie wiem, czy te argumenty Cię usatysfakcjonują, jak coś to pisz :)
   EDIT: O nie! Pomyliłem Larrę z Shiadhal! Ale wtopa XD Sorry, jutro poprawię.
   EDIT2: Dzięki DeRudy!

     Wczytuję edytor...
  • Nie znalazłem w tekście oczywistego potwierdzenia, że jest Wiedzącym. Jednak był dość stary oraz był Królem Ludu Olch, a elfy raczej nie wybrałyby byle kogo na swojego władcę. Sprawdzę jeszcze dokładniej tekst jutro.

     Wczytuję edytor...
  • Rzeczywiście, jest to bardzo prawdopodobne.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.