Fandom

Wiedźmińska Wiki

Wiedźmin: Gra Przygodowa

3745stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

BSRDWygIgAAvAn2.jpg large.jpg

Opakowanie gry

Image33u45.jpg

Rozpakowana gra

The Witcher: Adventure Game - przygodowa gra planszowa, zostanie wydana przez CD Projekt RED w 2014 roku, dystrybutorem na terenie Polski została firma cdp.pl. Jej autorem jest Ignacy Trzewiczek.

Przygody, które będą przeżywać gracze będę bliskie i fanom książek, i gier. W grze będzie można wcielić się w rolę: Geralta z Rivii, Jaskra, Triss Merigold lub Yarpena Zigrina. Każda z tych postaci ma unikalną mechanikę i specjalności oraz ścieżki rozwoju.

Oprócz wersji pudełkowej powstała wersja cyfrowa gry.

Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów zwycięstwa. Uzyskuje się je za wykonywanie misji (głównych, pobocznych i wsparcia). Gra kończy się w momencie zakończenia przez któregokolwiek z graczy trzeciej (lub piątej, w zależności od ustaleń na początku rozgrywki) misji głównej. Po jej ukończeniu, każdy gracz rozgrywa jeszcze jedną kolejkę.

Więcej w Fandom

Losowa wiki