FANDOM


BSRDWygIgAAvAn2.jpg large

Opakowanie gry

Image33u45

Rozpakowana gra

The Witcher: Adventure Game - przygodowa gra planszowa, zostanie wydana przez CD Projekt RED w 2014 roku, dystrybutorem na terenie Polski została firma cdp.pl. Jej autorem jest Ignacy Trzewiczek.

Przygody, które będą przeżywać gracze będę bliskie i fanom książek, i gier. W grze będzie można wcielić się w rolę: Geralta z Rivii, Jaskra, Triss Merigold lub Yarpena Zigrina. Każda z tych postaci ma unikalną mechanikę i specjalności oraz ścieżki rozwoju.

Oprócz wersji pudełkowej powstała wersja cyfrowa gry.

Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów zwycięstwa. Uzyskuje się je za wykonywanie misji (głównych, pobocznych i wsparcia). Gra kończy się w momencie zakończenia przez któregokolwiek z graczy trzeciej (lub piątej, w zależności od ustaleń na początku rozgrywki) misji głównej. Po jej ukończeniu, każdy gracz rozgrywa jeszcze jedną kolejkę.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki