Fandom

Wiedźmińska Wiki

Wiedźmin: Versus

3733strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Duel1.jpg

Ekran logowania

Duel2.jpg

Pojedynek

Wiedźmin: Versus (pierwotnie Wiedźmin: DuelMail) jest całkowicie bezpłatną grą przeglądarkową nowej generacji opartą na grze komputerowej Wiedźmin. Gra została stworzona przez CD Projekt RED i one2tribe. Start ogólnodostępnej otwartej bety został zaplanowany na 7 kwietnia, premiera wersji finalnej natomiast na 9 maja.

Kwintesencją gry Wiedźmin: DuelMail są pojedynki pomiędzy graczami mogącymi wcielić się w trzy kompletnie odmienne klasy postaci - wiedźmina, czarodziejkę lub przerazę. Odnosząc kolejne zwycięstwa gracze zdobywają doświadczenie, awansują na wyższe poziomy rozwoju, pozyskując nowe umiejętności i przedmioty do wykorzystania w walce. Gra toczy się systemem asynchronicznym, polegającym na wysyłaniu wyzwań z zaprogramowaną wcześniej sekwencją walki innym przeciwnikom. Aby wejść do gry wystarczy komputer z podłączeniem do Internetu, zainstalowaną przeglądarką WWW oraz zainstalowanym Flashem.

Wiedźmin: Versus - To gra przeglądarkowa stworzona przy współpracy z firmą One2tribe. W Wiedźmin: Versus gracze mogą rzucać wyzwania zarówno swoim znajomym jak i obcym zawodnikom, a każda wygrana walka to kolejny szczebel w hierarchii krwawych wojowników. Gra jest dostępna za darmo na stronie http://versus.thewitcher.com.

Wiedźmin: Versus stanowi poważne zagrożenie dla wydajności pracy osób z dostępem do internetu w związku ze specyficznym charakterem rozgrywki opartym na zasadzie „jeszcze tylko jednej walki”. Jako czarodziejka, wiedźmin lub przeraza, gracze wyzywają przeciwników na pojedynki jeden na jednego z użyciem magii, broni białej, szponów i wszystkiego, co jest dostępne na podorędziu. Wygrana walka wiąże się ze zdobyciem pieniędzy i doświadczenia, które pozwalają na rozwój postaci, naukę nowych umiejętności oraz zakup nowego uzbrojenia. A wszystko po to by znaleźć się w czołowych miejscach sieciowego rankingu gry. Wiedźmin: Versus będzie stale rozwijany i urozmaicany specjalnymi eventami, turniejami i różnego rodzaju konkursami.

Ponad 48 000 graczy miało okazję wziąć udział w betatestach gry Wiedźmin: Duelmail, podczas których po długiej i wyczerpującej burzy mózgów zmianie uległa nawet sama nazwa. Pewne zmiany były konieczne i wraz z nowym tytułem, Wiedźmin: Versus, pojawiły się również liczne dodatkowe usprawnienia wprowadzone dzięki sugestiom fanów gry. Wykorzystujące system motion capture animacje zostały ulepszone, tła lokacji podrasowane, balans postaci udoskonalony, a nowe efekty specjalne sprawiają, że czary i ataki wyglądają jeszcze bardziej imponująco.

31 maja 2012 roku wskutek zakończenia współpracy pomiędzy CD Project Red i one2tribe gra Versus nie jest aktywna, lecz sam projekt może zostać uaktywniony w innej, niezwiązanej z Sagą Wiedźmin szacie.

Więcej w Fandom

Losowa wiki