Fandom

Wiedźmińska Wiki

Wiedźmin Wiki:Regulamin

3896stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0

Postanowienia ogólne Edytuj

1. Obowiązuje zachowanie kulturalne zarówno na czacie, jak i forum i blogach. W związku z tym zakazuje się obrażania użytkowników, nawoływania do nienawiści i używania wulgaryzmów.
2. Promowanie piractwa komputerowego i pomaganie w nim jest zakazane.
3. Zakazane jest używanie pacynek w celu sfałszowania głosowania i omijania blokady (skutkuje blokadą pacynki i konta).
4. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu, jednak jest zobowiązana poinformować o tym społeczność Wiedźmińskiej Wiki w dniu wprowadzenia zmiany.
5. Regulamin obowiązuje administrację jak i społeczność Wiedźmin Wiki.
6. Regulamin nie jest wyrocznią. Jeśli administrator zauważy nieodpowiednie zachowanie, ma prawo do ukarania użytkownika.
7. Administratorzy nieaktywni tracą uprawnienia po 60 dniach. W przypadku biurokratów po upływie tego czasu wymagana jest zgoda społeczności.

Edycje, blogi i czat Edytuj

 1. Zabronione jest umieszczanie treści niezgodnych z prawem polskim i amerykańskim.
 2. Zabronione jest wprowadzanie fałszywych informacji.
 3. Na czacie można dyskutować o wszystkim, o ile nie obraża się innych userów.
 4. Zabronione jest powielanie wątków na forum i blogach (jeśli dany temat pojawił się na np. forum, to nie można go powielić na blogu. Wyjątkiem są sprawy związane z funkcjonowaniem Wiedźmińskiej Wiki, które wymagają ponownego omówienia).
 5. Na blogach można pisać o wszystkim związanym z tematem Wiedźmin Wiki, o ile nie łamie się zasad dobrego wychowania i nie nawołuje do nienawiści.
 6. Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia wątku na forum, jeśli uzna go za nieodpowiedni, powód konfliktów lub dojdzie do wniosku, że jest to konieczne.
 7. Nawoływanie do nienawiści na tle rasowym, religijnym czy ze względu na orientację seksualną jest zabronione.
 8. Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia treści bloga lub posta na forum z powodu nieobjętego tym regulaminem, jednak swoją decyzję musi uargumentować.
 9. Na czacie zabroniony jest spam, trolling, flood, a także ciągłe pisanie tzw. CAPS LOCKIEM.
 10. Językiem obowiązującym jest język polski. Z innych języków można korzystać w pojedynczych zdaniach na forum lub, czacie lub blogu (zasada nie dotyczy cytatów).
 11. Zakazane jest też celowe robienie błędów ortograficznych, gramatycznych i interpunkcyjnych, które utrudniają komunikację z innymi użytkownikami podczas rozmowy na czacie, blogu czy forum.
 12. Do grafik należy dodawać odpowiednie licencje.
 13. Nazwy grafik powinny w nazwie zawierać to, co przedstawiają.
 14. Dodawanie fanartów do artykułów jest zabronione, chyba że dana postać nie występuje w grze. Wtedy należy fanart umieścić w infoboksie. Zakazuje się też dodawania gifów.
 15. Cytaty z książek należy umieścić w osobnej stronie np. Geralt/cytaty. ~
 16. Na blogach i forum zakazuje się publikowania twórczości własnej w uniwersum Wiedźmina w artykułach, na blogach, tablichach i forum. Dotyczy także tzw. fanartów.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki