FANDOM


Places Lumberjacks glade

Wycinka w lesie to miejsce, gdzie Geralt spotyka Yarena Bolta, przewodnika grupy drwali w okolicy, którzy zajmują się wycinaniem resztek prastarego, cisowego lasu na potrzeby rynku boazerii. Każdego dnia tłuszcza, dowodzona przez Yarena żelazną ręką, spędza czas na rąbaniu drewna i siedzeniu przy ognisku, gawędząc przy tym o drwalach i transwestytach.

Jeden z drwali na polanie oferuje się, że za 200 Items Oren sprzeda Geraltowi wszystko, co ma, czyli butlę soddeńskiego trójniaka, czerwony meteoryt i srebny pierścień. Za otrzymane pieniądze chce zapłacić podatek od dochodów, które w przeciwnym wypadku straci, kiedy wróci do domu opiekować się swoimi chorymi dziećmi. Jeśli Geralt nie ma jeszcze przepisu na Żonie Łzy, drwal dorzuca go do transakcji.

Wycinka jest w III akcie miejscem bitwy pomiędzy zbirami z Salamandry, a Geraltem i Hierofantem.

Zadania

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.