Fandom

Wiedźmińska Wiki

Wyrwa w murze

3741stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Places Breach.png

Wyrwa w murze - screen z gry.

Wyrwa w murze - dziura zrobione w murze Starej Wyzimy w trakcie rebelii oddziałów elfów i krasnoludów skupionych w szeregach Scoia'tael. Służy ona za przejście między Starą Wyzimą a cmentarzem na bagnach, gdzie stoi stary kościół - siedlisko strzygi.

Geralt po raz pierwszy trafia do wyrwy w murze po zakończeniu misji "Płomień, który oczyszcza", "Płonąca nadzieja" lub "Pod płonącym niebem" (w zależności od głównej ścieżki obranej pod koniec aktu IV); Geralt i jego towarzysz - Zygfryd z Denesle, Zoltan Chivay i uchodźcy elficcy i krasnoludzcy (jeśli żyją) lub Shani - uciekają przez nią w celu spotkania się z Wielkim Mistrzem (Zygfryd) lub znalezienia schronienia (pozostali). Po wyjściu na bagna bohater jest zmuszony do walki z wyskakującą znienacka grupą bloedzuigerów i archesporów. Po zakończeniu jednego z trzech wymienionych powyżej zadań w okolicach wyrwy w murze w Starej Wyzimie stacjonuje kapitan najemników Jean-Pierre, powiązany z zadaniami "Aksamit i błoto i "Zlecenie na bruxy". Niedaleko niej stoi również kwatermistrz Zakonu Płonącej Róży lub Scoi'atel, lecz ich pojawienie się zależy od wyboru dokonanego w akcie IV.

Więcej w Fandom

Losowa wiki