FANDOM


Bierz, co chcesz – zadanie poboczne, występujące w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, w którym Geralt zabiera co chce z kryjówki wiedźmina Gaetana, w nagrodę za oszczędzenie go.

Geralt dostał namiary od Gaetana na jego kryjówkę, żeby zabrał sobie, co mu się spodoba, w nagrodę za oszczędzenie go w zadaniu Jak kot z wilkiem.

Wpis w dzienniku Edytuj

Gaetan nie spodziewał się chyba, że Geralt daruje mu życie. W podzięce wskazał mu miejsce położenia skrytki i powiedział, że może stamtąd zabrać, co tylko zechce. Potem wiedźmini się rozeszli - i nidgy więcej nie spotkali. Okazało się, że skrytkę odkryli okoliczni bandyci. Nim jednak zdołali ją obrabować i upłynnić zebrane przez Gaetana precjoza, Geralt ukrócił ich wszystkich o głowę.
Jaskier

Przebieg zadania Edytuj

Pójdź do skrytki wiedźmina ze Szkoły Kota, aby odebrać nagrodę. Edytuj

Geralt wyrusza do kryjówki Gaetana zlokalizowanej na północy wschód od wsi Podgaje, aby odebrać nagrodę. Przed wejściem przebywa kilku bandytów, którzy atakują Białego Wilka. Po rozprawieniu się z napastnikami wiedźmin udaje się do skrytki, w której znajduje kufer z dużą ilością Koron oraz mieczem Teigr.