FANDOMMagiczna formuła - zadanie poboczne z aktu V, stanowiące integralną częśc zadania "Zbroja", dostępne tylko wówczas, jeżeli Geralt w zadaniu "Wolne elfy" nie stanął po niczyjej stronie, wybierając neutralnośc.

Kalkstein będzie potrzebował do wykucia Zbroi Kruka dla wiedźmina kilku elementów, w tym właśnie magicznej formuły czarodziejki Agnes z Glanville. Znajduje się ona w pomieszczeniach ukrytych za obeliskiem-kamieniem drogi w jaskini uchodźców na bagnach niedaleko Starej Wyzimy (w tej jaskini kamień położony jest niedaleko zakątku Zdenka). Aby przenieśc się do krypty ze skrzynią Agnes z Glanville, trzeba użyc na obelisku kolejnej kombinacji znaków: Aard, Igni i Aard (to samo przy wyjściu z krypty). Po wzięciu formuły z kufra należy ją przynieśc Kalksteinowi - jeśli inne elementy zostały dostarczone, wówczas Geralt otrzyma Zbroję Kruka w wersji neutralnej.

Uwagi

  • Krypta z magiczną formułą jest dostępna także wtedy, kiedy Geralt walczy po stronie Zakonu lub elfów, jednak mimo wzięcia jej do przedmiotów fabularnych nic się nie da z nimi zrobic.

Galeria

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.