Fandom

Wiedźmińska Wiki

Zadanie:Magiczna formuła

3742strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.


Magiczna formuła - zadanie poboczne z aktu V, stanowiące integralną częśc zadania "Zbroja", dostępne tylko wówczas, jeżeli Geralt w zadaniu "Wolne elfy" nie stanął po niczyjej stronie, wybierając neutralnośc.

Kalkstein będzie potrzebował do wykucia Zbroi Kruka dla wiedźmina kilku elementów, w tym właśnie magicznej formuły czarodziejki Agnes z Glanville. Znajduje się ona w pomieszczeniach ukrytych za obeliskiem-kamieniem drogi w jaskini uchodźców na bagnach niedaleko Starej Wyzimy (w tej jaskini kamień położony jest niedaleko zakątku Zdenka). Aby przenieśc się do krypty ze skrzynią Agnes z Glanville, trzeba użyc na obelisku kolejnej kombinacji znaków: Aard, Igni i Aard (to samo przy wyjściu z krypty). Po wzięciu formuły z kufra należy ją przynieśc Kalksteinowi - jeśli inne elementy zostały dostarczone, wówczas Geralt otrzyma Zbroję Kruka w wersji neutralnej.

Uwagi Edytuj

  • Krypta z magiczną formułą jest dostępna także wtedy, kiedy Geralt walczy po stronie Zakonu lub elfów, jednak mimo wzięcia jej do przedmiotów fabularnych nic się nie da z nimi zrobic.

Galeria Edytuj

Więcej w Fandom

Losowa wiki