FANDOM
Nieproszeni goście – zadanie poboczne, występujące w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, w którym Geralt, pomaga chłopom ze wsi Carsten.

Biały Wilk, podróżując przez Velen i okolice Novigradu trafia do wsi Carsten, w której, widząc zabarykadowaną stodołę i stojących przy niej chłopów, postanawia zainterweniować.

Wpis w dzienniku

Niedaleko Novigradu Geralt natrafił na wioskę, której mieszkańcy mieli problem z ghulami. Obrzydliwe trupojady, które tam wtargnęły, zagnieździły się w stodole i, o zgrozo, niewiele brakowało, by zaczęły zagrażać żywym! Geralt zgodził się pomóc wieśniakom —oczywiście za odpowiednią opłatą.

Uporanie się z ghulami nie sprawiło wiedźminowi większych problemów. Wybił wszystkie do nogi i odebrał obiecaną nagrodę.
Jaskier

Przebieg zadania

Zabij ghule.

Geralt, przejeżdżając przez wieś Carsten, zauważa zabarykadowaną stodołę i mężczyzn stojących przy niej. Wiedźmin pyta chłopów, co się dzieje, a ci odpowiadają, że w budynku przebywają potwory. Biały Wilk oferuje swoją pomoc i wchodzi do środka. Wewnątrz stodoły znajduje się kilka ghuli, które nie sprawiają wiedźminowi problemów.

Odbierz nagrodę.

Wewnątrz stodoły znajduje się kilka ghuli, które nie sprawiają wiedźminowi problemów. Po walce z potworami Geralt zauważa zwłoki, które zwabiły bestie. Biały Wilk prosi o otworzenie drzwi. Po wyjściu na zewnątrz wiedźmin odbiera zapłatę i radzi chłopom, aby zakopali truchło leżące w stodole.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.