Fandom

Wiedźmińska Wiki

Zadanie:Nieproszeni goście

3742strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.


Nieproszeni goście – zadanie poboczne, występujące w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, w którym Geralt, pomaga chłopom ze wsi Carsten.

Biały Wilk, podróżując przez Velen i okolice Novigradu trafia do wsi Carsten, w której, widząc zabarykadowaną stodołę i stojących przy niej chłopów, postanawia zainterweniować.

Wpis w dzienniku Edytuj

Niedaleko Novigradu Geralt natrafił na wioskę, której mieszkańcy mieli problem z ghulami. Obrzydliwe trupojady, które tam wtargnęły, zagnieździły się w stodole i, o zgrozo, niewiele brakowało, by zaczęły zagrażać żywym! Geralt zgodził się pomóc wieśniakom —oczywiście za odpowiednią opłatą.

Uporanie się z ghulami nie sprawiło wiedźminowi większych problemów. Wybił wszystkie do nogi i odebrał obiecaną nagrodę.
Jaskier

Przebieg zadania Edytuj

Zabij ghule. Edytuj

Geralt, przejeżdżając przez wieś Carsten, zauważa zabarykadowaną stodołę i mężczyzn stojących przy niej. Wiedźmin pyta chłopów, co się dzieje, a ci odpowiadają, że w budynku przebywają potwory. Biały Wilk oferuje swoją pomoc i wchodzi do środka. Wewnątrz stodoły znajduje się kilka ghuli, które nie sprawiają wiedźminowi problemów.

Odbierz nagrodę. Edytuj

Wewnątrz stodoły znajduje się kilka ghuli, które nie sprawiają wiedźminowi problemów. Po walce z potworami Geralt zauważa zwłoki, które zwabiły bestie. Biały Wilk prosi o otworzenie drzwi. Po wyjściu na zewnątrz wiedźmin odbiera zapłatę i radzi chłopom, aby zakopali truchło leżące w stodole.

Więcej w Fandom

Losowa wiki