FANDOM
Pełna konspiracja – zadanie poboczne, występujące w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, w którym Geralt, używając z informacji, zwartych w poukrywanych listach, dociera do określonego celu.

Biały Wilk zauważa skrytkę przy pasażu w Okrawakch w Novigradzie. Zaglądając pod poluzowaną cegłę, Geralt znajduje list, który prowadzi go, do kolejnej kryjówki...

Wpis w dzienniku

Podczas wędrówki przez Novigrad wiedźmin był świadkiem niecodziennego zdarzenia. Natrafił na moment, kiedy tajemniczy człowiek korzystał ze skrytki umieszczonej w ścianie budynku. Geralt zajrzał do skrytki i znalazł tam wiadomość, która kierowała go do kolejnej skrytki.

Po nitce do kłąbka wiedźmin dotarł do miejsca, w którym nilfgaardzcy szpiedzy dokonywali załadunku kontrabandy. Geralta polityka nigdy nie interesowała, ale zapamiętał sobie, że Novigrad znajduje się w sferze zainteresowań cesarza.
Jaskier

Przebieg zadania

Przeczytaj notatkę.

Geralt znajduje list, za luźną cegłą na pasażu w Okrawkach. Zawarte w niej informacje, prowadzą wiedźmina w okolice Kuternogi Katarzyny.

Użyj wiedźmińskich zmysłów by znaleźć kolejną skrytkę.

Niedaleko Kuternogi Katarzyny Biały Wilk znajduje kolejną skrytkę wraz z dokumentem.

Przeczytaj notkę ze skrytki.

Geralt z notatki dowiaduje się, gdzie jest miejsce, w którym przetrzymywane są zapasy szpiegów.

Zabierz łup ze skrzyni szpiegów.

Biały Wilk udaje się w okolice Passiflory, gdzie znajduje się wejście do kanałów. Głębiej w podziemnym korytarzy wiedźmin znajduje opisany w liście kufer, z którego zabiera rzeczy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.