FANDOM
Porwana za młodu – zadanie poboczne, występujące w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, w którym Geralt pomaga odszukać rozdzielone rodzeństwo.

Na wyspie Hindarsfjall wiedźmin spotyka dziewczynę Kurisu jej brata bądź na Ard Skellig. Biały Wilk pomaga rodzeństwu odnaleźć się ponownie.

Wpis w dzienniku

W świątyni Freyji na wyspie Hindarsfjall Geralt spotkał Kurisu, która opowiedziała mu o tym, jak została porwana przez piratów, a następnie udało jej się zbiec. Kto by pomyślał, że tyle odwagi może się kryć w tak drobnej istocie? Może kiedyś napiszę o tym pieśń?

Jaskier

Przebieg zadania

Geralt najpierw rozmawiając z Kurisu, dowie się, że ta została porwana przez piratów. Wiedźmin może spotkać jej brata na wschodnim brzegu Ard Skellig.

Biały Wilk może także rozpocząć zadanie, przyjmując je od brata dziewczyny. Wiedźmin skieruje swe kroki w poszukiwaniu statku piratów na wschód od Ard Skellig. Drakkar będzie rozbity, ale Geralt znajduje skrzynię z notatkami, z których wynika, że dziewczyna przebywa w świątyni na wyspie Hindarsfjall.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.