Fandom

Wiedźmińska Wiki

Zadanie:Rachunki do wyrównania

3742strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Rachunki do wyrównania - quest poboczny w III akcie w grze komputerowej Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, dostępny w obu ścieżkach.

Opis przejścia Edytuj

Ścieżka Iorwetha: Jeżeli podczas naszej bytności w Vergen, mieliśmy okazję poznać Silgrata i wygraliśmy z nim pojedynek na pięści, bądź odrzuciliśmy jego wyzwanie, stanie na naszej drodze w Loc Muinne. Trafimy na niego w okolicach rynku miasta lub na lewo od wejścia do miasta.

Bez zbędnych uprzejmości szlachcic atakuje nas i musimy pięściami wybić mu z głowy wchodzenie w drogę Geraltowi z Rivii. Czy nam się uda, czy nie, Silgrat więcej się z nami nie pobije. Incydent ten zakończy pięściarską minigierkę w Wiedźminie 2.

Ścieżka Roche'a: Po pokonaniu w II akcie na pięści Vernona Roche'a wyzwanie rzuca nam kaedweński żołnierz Burton. Pojedynek ten przerwał Zyvik. Burton odgrażał się, że to nie koniec.

Burton staje na drodze w Loc Muinne w tych samych miejscach, co Silgrat w Ścieżce Iorwetha, nie mamy wyboru, musimy się bronić. Pojedynek z Kaedweńczykiem będzie ostatnim i w Ścieżce, i w grze, postarajmy się więc wygrać.

Więcej w Fandom

Losowa wiki