FANDOM


Rachunki do wyrównania – quest poboczny w III akcie w grze komputerowej Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, dostępny w obu ścieżkach.

Opis przejścia Edytuj

Ścieżka Iorwetha: Jeżeli podczas naszej bytności w Vergen, mieliśmy okazję poznać Silgrata i wygraliśmy z nim pojedynek na pięści, bądź odrzuciliśmy jego wyzwanie, stanie na naszej drodze w Loc Muinne. Trafimy na niego w okolicach rynku miasta lub na lewo od wejścia do miasta.

Bez zbędnych uprzejmości szlachcic atakuje nas i musimy pięściami wybić mu z głowy wchodzenie w drogę Geraltowi z Rivii. Czy nam się uda, czy nie, Silgrat więcej się z nami nie pobije. Incydent ten zakończy pięściarską minigierkę w Wiedźminie 2.

Ścieżka Roche'a: Po pokonaniu w II akcie na pięści Vernona Roche'a wyzwanie rzuca nam kaedweński żołnierz Burton. Pojedynek ten przerwał Zyvik. Burton odgrażał się, że to nie koniec.

Burton staje na drodze w Loc Muinne w tych samych miejscach, co Silgrat w Ścieżce Iorwetha, nie mamy wyboru, musimy się bronić. Pojedynek z Kaedweńczykiem będzie ostatnim i w Ścieżce, i w grze, postarajmy się więc wygrać.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki